O usłudze

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych, bez wychodzenia z domu i dodatkowo korzystać z szerokiej oferty zniżek i promocji. Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem tego portalu, Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki*. Cashback łączy się z dodatkowymi promocjami i wyprzedażami, dzięki temu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się zakupami każdego dnia.

Korzyści

Z portalem Planet Plus współpracuje ponad 1100 sklepów m.in. allegro, pyszne.pl, Wittchen, AliExpress, RTVeuroAGD, Morele.net, Tchibo, Smyk, Philips, Zalando, eobuwie.pl, MediaExpert, MediaMarkt, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, Lot, Booking.com, i wiele innych znanych marek. Pełna lista sklepów dostępna na stronie: https://planetplus.com/sklepy

Zobacz jak w prosty sposób można zyskać pieniądze na dalsze zakupy z Planet Plus !

Jak to działa?

Jak to działa?

  • zarejestruj się za darmo na portalu http://www.planetplus.pl
  • zaloguj się na portalu
  • wyszukaj sklep za pomocą kategorii lub korzystając z wyszukiwarki
  • wybierz sklep i kliknij „przejdź do sklepu” –zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego sklepu
  • dokonaj zakupu bezpośrednio na stronie sklepu, korzystając z dodatkowych promocji i rabatów
  • zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się na Twoim koncie „Moje konto Cashback”
  • wypłacaj Cashback o statusie „zatwierdzony” na swoje konto bankowe, klikając przycisk „wypłać Cashback”. Wprowadź numer rachunku, na które chcesz otrzymać środki, a następnie kliknij przycisk „Potwierdź wypłatę” aby zatwierdzić przelew.

Zachęcamy do kontaktu z konsultantami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

* Jednocześnie Małopolski Bank Spółdzielczy oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.

Małopolski Bank Spółdzielczy - Centrala z siedzibą 32-020 Wieliczka, ul. Kilińskiego 2
Wpisany do KRS pod numerem 0000111791, NIP: 683-10-01-554, REGON: 000499301, tel. 12-278 14 66, faks: 12-289 44 40