miniaturka_talentowiSKO_31.05.2024.jpg Wyniku I etapu konkursu

Z ogromną radością ogłaszamy wyniki I etapu XI edycji programu edukacyjnego TalentowiSKO Banków Spółdzielczych z Grupy BPS! Tegoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, przyciągając aż 143 prace z całej Polski. Zadania konkursowe łączyły oszczędzanie z ekologią oraz kreatywne pomysły na biznes, umożliwiając uczniom rozwijanie swoich talentów, poznawanie podstaw finansów i naukę przedsiębiorczości. Uczestnicy wykorzystywali nowoczesne środki przekazu, takie jak audio, wideo, zdjęcia oraz prezentacje multimedialne.

Wyniki konkursu „Inkubator Szkolnych Biznesów” dla szkół ponadpodstawowych

W kategorii szkół ponadpodstawowych, Nikodem Kominiak z Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wieliczce zdobył I miejsce z liczbą punktów 80! Jego praca wyróżniała się innowacyjnością oraz zaangażowaniem, co zaowocowało najwyższą oceną jury. To nie koniec! III miejsce zajęła Dominika Kania. Jesteśmy dumni, że Małopolski Bank Spółdzielczy mógł wspierać tak utalentowanych uczniów. Gratulujemy Nikodemowi oraz Dominice i życzymy dalszych sukcesów w rozwoju jego pasji i umiejętności przedsiębiorczych!

Wyniki konkursu „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” - II Grupa (szkoły duże)

Nie mniej imponujące osiągnięcie uzyskała Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce, która zdobyła II miejsce w konkursie „Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym” w kategorii szkół dużych, z liczbą punktów 60,22. Wysoki poziom przygotowanych prac oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli zaowocowały znakomitym wynikiem. Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych podopiecznych i gratulujemy wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom!

 

Małopolski Bank Spółdzielczy - Centrala z siedzibą 32-020 Wieliczka, ul. Kilińskiego 2
Wpisany do KRS pod numerem 0000111791, NIP: 683-10-01-554, REGON: 000499301, tel. 12-278 14 66, faks: 12-289 44 40