KOMUNIKAT BANKU

Małopolski Bank Spółdzielczy w związku z wystąpieniem pandemii koronawirusa COVID-19 umożliwia nieodpłatne zawieranie aneksów w zakresie prolongaty:
3 rat kapitałowych lub kapitałowo-odsetkowych w odniesieniu do kredytów dla osób fizycznych;
6 rat kapitałowych w odniesieniu do kredytów na działalność gospodarczą.

Warunkiem zastosowania w/w prolongaty jest uzasadnienie wpływu pandemii koronawirusa na brak możliwości spłaty kredytu.

Wniosek o odroczenie płatności należy składać według wzoru dostępnego tutaj:

Wzór wniosku o prolongatę kredytu do pobrania

Wniosek należy przesłać mailowo na adres Oddziału obsługującego kredyt:
Oddział w Wieliczce, ul. Kilińskiego 2 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział w Niepołomicach, ul. Kościuszki 20 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział w Myślenicach, ul. Rynek 16 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział w Krakowie, ul. Wysłouchów 4 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział w Krakowie, ul. Wodna 2 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział w Kłaju, Kłaj 654 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oddział w Gdowie, Rynek 106 – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zalecamy skorzystanie z dostarczenia wniosku poprzez w/w adresy mailowe. Jeżeli nie mają Państwo takiej możliwości prosimy o przesłanie wniosku pocztą lub kontakt telefoniczny pod numerami telefonów, pod którymi można otrzymać szczegółowe informacje dotyczące prolongat spłat kredytów – kontakt

ZASADY SKŁADANIA REKLAMACJI

Zarząd                          
Małopolskiego Banku Spółdzielczego

Małopolski Bank Spółdzielczy - Centrala z siedzibą 32-020 Wieliczka, ul. Kilińskiego 2
Wpisany do KRS pod numerem 0000111791, NIP: 683-10-01-554, REGON: 000499301, tel. 12-278 14 66, faks: 12-289 44 40